Sportovní hry 2014 DEAF Ostrava

Sportovní hry 2014 DEAF Ostrava

CSH Ostrava - 2014


STŘEDA 18.6.2014

Slavnostní zahájení:

Slavnostní zahájení her se uskutečnilo v kinosále SŠ prof.Matějčka v Ostravě - Porubě. 

2014-CSH-zahájení


Kulturní program:

Vystoupení skupiny Keltik

2014-CSH-skupina-Keltik


ČTVRTEK 19.6.2014

LEHKÁ ATLETIKA


Běh na 60m - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Škrbelová Alena
3. místo - Čadková Magdalena

2014-CSH-běh-60m-dívky



Běh na 60m - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Franěk Ondřej
3. místo - Vašíček Jiří

2014-CSH-běh-60m-chlapci



Běh na 800m - dívky

1. místo - Táborská Petra
2. místo - Procházková Alice
3. místo - Virágová Anna

2014-CSH-běh-800m-dívky



Běh na 1 500m - chlapci

1. místo - Kőrner Petr
2. místo - Karafiát Jan
3. místo - Arehman Petr

2014-CSH-běh-1500m-chlapci



Smíšená štafeta na 4x 60m

1. místo - Praha Ječná
2. místo - Kyjov
3. místo - Ostrava


********************

Skok daleký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Vysloužilová Nikola
3. místo - Cínová Anna

2014-CSH-dálka-dívky



Skok daleký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Vašíček Jiří
3. místo - Kalejda Dominik

2014-CSH-dálka-chlapci



Skok vysoký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Grohová Marie
3. místo - Stachoviczová Augustina

2014-CSH-výška-dívky



Skok vysoký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim
3. místo - Holiš Vlastimil

2014-CSH-výška-chlapci



********************

Vrh koulí - dívky

1. místo - Škrbelová Alena
2. místo - Bardodějová Michaela
3. místo - Stachoviczová Gabriela

2014-CSH-koule-dívky



Vrh koulí - chlapci

1. místo - Vašíček Jiří
2. místo - Draksi David
3. místo - Červeňák Radek

2014-CSH-koule-chlapci



********************

Kulturní program:

Vystoupení kouzelníka a návštěva večerní ZOO Ostrava.


PÁTEK 20.6.2014



BASKETBAL

2014-CSH-basketbal



********************

FUTSAL

2014-CSH-futsal




********************

PLAVÁNÍ



50m prsa - dívky

1. místo - Čadková Barbora
2. místo - Flaksová Saša
3. místo - Vidličková Sandra

50m prsa - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim
3. místo - Kletečka Kristián

50m volný způsob - dívky

1. místo - Brablicová Petra
2. místo - Zbíralová Martina
3. místo - Vidličková Sandra

50m volný způsob - chlapci

1. místo - Hartoš Radim
2. místo - Lucký Miroslav
3. místo - Červeňák Radek

Smíšená štafeta 4x 50m volný způsob

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava

2014-CSH-plavání




********************


Kulturní program:


Vystoupení - country tance

2014-CSH-country-tance


SOBOTA 21.6.2014

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ VE FUTSALE A BASKETBALU


Basketbal dívky

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava


Futsal chlapci

1. místo - Ostrava
2. místo - Plzeň
3. místo - Kyjov


Ukončení her :

Vyhlášení výsledků a celkového pořadí škol. Odjezd účastníků her.

Celkové pořadí škol:

1. místo - Ostrava
2. místo - Kyjov
3. místo - Praha Ječná


4. místo - Olomouc
5. místo - Plzeň
6. místo - Liberec
7. místo - České Budějovice
8. místo - Valašské Meziříčí
9. místo - Brno
10. místo - Praha Holečkova
11. místo - Praha Výmolova
12. místo - Ivančice

Podřízené stránky (2): Propozice Výsledky disciplín