Výsledky disciplín

CSH Ostrava - 2014


Výsledky disciplín


Celkové pořadí škol:


1. místo - Ostrava
2. místo - Kyjov
3. místo - Praha Ječná


4. místo - Olomouc
5. místo - Plzeň
6. místo - Liberec
7. místo - České Budějovice
8. místo - Valašské Meziříčí
9. místo - Brno
10. místo - Praha Holečkova
11. místo - Praha Výmolova
12. místo - Ivančice

LEHKÁ ATLETIKA

Běh na 60m - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Škrbelová Alena
3. místo - Čadková Magdalena

Běh na 60m - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Franěk Ondřej
3. místo - Vašíček Jiří

Běh na 800m - dívky

1. místo - Táborská Petra
2. místo - Procházková Alice - OSTRAVA
3. místo - Virágová Anna

Běh na 1 500m - chlapci

1. místo - Kőrner Petr
2. místo - Karafiát Jan
3. místo - Arehman Petr

Smíšená štafeta na 4x 60m


1. místo - Praha Ječná
2. místo - Kyjov
3. místo - Ostrava



Skok daleký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Vysloužilová Nikola
3. místo - Cínová Anna

Skok daleký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Vašíček Jiří
3. místo - Kalejda Dominik

Skok vysoký - dívky

1. místo - Vidličková Sandra
2. místo - Grohová Marie
3. místo - Stachoviczová Augustina

Skok vysoký - chlapci

1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim - OSTRAVA
3. místo - Holiš Vlastimil

Vrh koulí - dívky

1. místo - Škrbelová Alena
2. místo - Bardodějová Michaela
3. místo - Stachoviczová Gabriela

Vrh koulí - chlapci

1. místo - Vašíček Jiří
2. místo - Draksi David
3. místo - Červeňák Radek

PLAVÁNÍ


50m prsa - dívky

1. místo - Čadková Barbora
2. místo - Flaksová Saša - OSTRAVA
3. místo - Vidličková Sandra

50m prsa - chlapci


1. místo - Lucký Miroslav
2. místo - Hartoš Radim - OSTRAVA
3. místo - Kletečka Kristián

50m volný způsob - dívky

1. místo - Brablicová Petra
2. místo - Zbíralová Martina
3. místo - Vidličková Sandra

50m volný způsob - chlapci

1. místo - Hartoš Radim - OSTRAVA
2. místo - Lucký Miroslav
3. místo - Červeňák Radek

Smíšená štafeta 4x 50m volný způsob

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava


BASKETBAL


Basketbal dívky

1. místo - Kyjov
2. místo - Olomouc
3. místo - Ostrava


4. místo - Praha Ječná
5. místo - Valašské Meziříčí
6. místo Plzeň
7. místo Liberec

FUTSAL


Futsal chlapci

1. místo - Ostrava
2. místo - Plzeň
3. místo - Kyjov


4. místo - Praha Ječná
5. místo - Brno
6. místo - Olomouc
7. místo - Liberec
8. místo - Valašské Meziříčí
9. místo - Praha Výmolova
10. místo - Praha Holečkova