Sportovní akce 2016/2017


Termíny akcí:


 Dopravní soutěž M-ČRValašském Meziříčí  6. a 7. října 2016  9. a 10. místo 
 Basketbal - turnaj dívek moravských ZŠ pro SPKyjov 20. října 2016 1. místo 
 Florbal - 12. ročník přeboru moravských ZŠ pro SPValašském Meziříčí  1. listopadu 2016 3. místo  
Florbal M-ČR Plzeň     11. - 13. listopadu 20161. místo  
Fotbal - turnaj chlapců moravských ZŠ pro SPOlomouc 8. prosince 2016 2. místo 
Lyžařský kurz Mosty u Jablunkova  5. až 10. února  2017proběhlo 
Plavecké závody pro sluchově postižené žáky Plzeň  30. března 2017viz. výsledky 
Basketbal - turnaj dívek moravských ZŠ pro SP Olomouc27. dubna 2017 
Fotbal - M-ČR žáků ZŠ pro SPKyjov 11. května 2017 
Basketbal - turnaj dívek moravských ZŠ pro SP Ostrava 24. května 2017
Celostátní sportovní hry Praha  13. - 16. června 2017

  • Turnaje moravských škol 2016/2017 - fotbal, basketbal a florbal - pořádající školy - Olomouc, Kyjov, Valašské Meziříčí, Ostrava


Návrh - NOMINACE sportovců na CSH 2017 v Praze Ječné


 
 CHLAPCI

DÍVKY 
1. Šimeček VojtaProcházková Alice
2. Janoš RadimHartošová Veronika
3. Blažek FilipKreislová Saša
4. Nagy DominikSchenková Denisa
5. Vožňák JanPuškárová Saša
6. Altman PatrikBalážová Sofie
7. Bujok FilipBandyová Tereza
8. Švarc PatrikDunková Isabela
  NáhradníciNáhradníci 
1.  Kuzdřál DanRacková Elen 
2.  Pužo RadekHranická Vanesa 


Sportovní akce 2015/2016



Termíny akcí:


 Dopravní soutěž M-ČRValašském Meziříčí  1. a 2. října 2015  8. a 11. místo 
 Basketbal - turnaj dívek moravských ZŠ pro SPKyjov 17. října 2015 2. místo 
 Florbal - 11. ročník přeboru moravských ZŠ pro SPValašském Meziříčí  10. listopadu 2015  neúčastnili jsme se
Florbal M-ČR Plzeň     20. 22. listopadu 20151. místo  
 Basketbal - turnaj dívek moravských ZŠ pro SP Olomouc 2. prosince 2015 2. místo  
Fotbal - turnaj chlapců moravských ZŠ pro SPOlomouc 9. prosince 2015 1. místo 
Lyžařský kurz Mosty u Jablunkova  14. až 19. února  2016proběhlo 
Basketbal - turnaj dívek moravských ZŠ pro SP Olomouc13. dubna 2016 2. místo 
 Fotbal - turnaj chlapců moravských ZŠ pro SPOlomouc  27. dubna 2016 1. místo
Fotbal - M-ČR žáků ZŠ pro SPKyjov 18. května 2016 1. místo
Basketbal - turnaj dívek moravských ZŠ pro SP Ostrava 15. června 20161. místo
Celostátní sportovní hry České Budějovice  22. - 25. června 20163. místo

  • Turnaje moravských škol 2015/2016 - fotbal, basketbal a florbal - pořádající školy - Olomouc, Kyjov, Valašské Meziříčí, Ostrava


Návrh - NOMINACE sportovců na CSH 2016 v Českých Budějovicích


 
 CHLAPCI

DÍVKY 
1. Patrik Gloga Alice Procházková
2. Jakub BajerVeronika Hartošová 
3. Radim Janoš Alexandra Kreislová 
4.  Jan VožňákAdéla Vrtalová 
5. Dalibor Velecký Denisa Schenková
6.  Filip BlažekSofie Balážová
7. ???Alexandra Puškárová
8. Daniel Kuzdřál  Jana Bandyová